UITagenda

Liefdesbrieven – Anne Wil Blankers en Hans Croiset

Voeg toe aan favorieten
vr 13 feb. 2026
20:00 - 22:00

Twee theaterlegendes spelen ‘Liefdesbrieven’, een klassieker over een levenslange liefde. Melissa en Andrew delen vijftig jaar aan brieven. Liefde, taal en leven komen samen in deze ontroerende voorstelling.

Twee theaterlegendes vertolken een levenslange liefde, gevangen in papier en inkt

Anne Wil Blankers en Hans Croiset, twee absolute grootheden uit de Nederlandse theaterwereld, spelen de veelgeprezen klassieker ‘Liefdesbrieven’ van A.R. Gurney. Deze tijdloze tekst vertelt het ontroerende verhaal van Melissa en Andrew, die sinds hun kindertijd bevriend zijn. Hun levens slaan verschillende wegen in, maar ze blijven verbonden door een hartstochtelijke briefwisseling die een halve eeuw bestrijkt. Een levenslange liefde, gevangen in papier en inkt.

Net als hun personages delen Anne Wil Blankers en Hans Croiset een diepe liefde voor verhalen en voor taal. We kijken dus reikhalzend uit naar de vertolking van deze twee theatergrootmeesters, die al zoveel levens hebben geleefd, zowel op als naast het toneel. Hun gezamenlijke ervaring en chemie geven een extra dimensie aan dit verhaal, dat een mooi tijdsbeeld schetst, een grote liefde eert én het leven zelf viert.

Vergelijkbare evenementen

Voorstelling

Moesika & Atelier Papjee

di 17 jun. 2025 19:00
Voorstelling

De Vertelfabriek

za 21 jun. 2025 15:00
Voorstelling

JTS Festival voorstelling A t/m C

zo 22 jun. 2025 13:00
Voorstelling

Hans Klok & Friends

za 6 sep. 2025 11:30
Voorstelling

Hans Klok & Friends

zo 7 sep. 2025 11:30
Voorstelling

Hans Klok & Friends

vr 12 sep. 2025 16:30