Op vrijdag 9 juni speelt Little Steve & The Big Beat in Muziekpodium DJS. Rhythm & blues met vurig gitaarspel, sterke vocalen, gierende saxofoons en een strakke ritmesectie: Little Steve & The Big Beat creëert een eigen sound die staat als een huis.
Binnen de tien jaar dat ze bestaan hebben Little Steve & the Big Beat een behoorlijke naam gemaakt in binnen- en buitenland, met optredens op bijvoorbeeld Blues Peer, De Zwarte Cross, Seven Nights To Blues, Breda Jazz Festival, Nuit Du Blues en de North Sea Jazz Club. Hun single Brand New Man (2015) wordt regelmatig gedraaid op Radio 1 in België. Debuutalbum ‘Another Man’ stond in Engeland in de top 3 van meest gedraaide albums.
Little Steve & The Big Beat is opgebouwd rondom het gitaarspel en de zang van Steven van der Nat. Nadat ze in januari 2013 zijn eerste optredens deed, verschenen al snel lovende recensies. De band werd meteen al een topband en een mogelijke afsluiter voor festivals genoemd.
In mei 2013 hebben ze een EP uitgebracht met drie eigen nummers (Working Overtime, Hard Times en Count On You) en twee covers (Feel So Bad, Slip Away). Uiteraard werd het tijd voor een volledig debuutalbum, dat in november 2016 werd uitgebracht
Line-up: Steven van der Nat – gitaar/zang, Martijn van Toor en Evert Hoedt – tenor en baritonsaxofoon, Bird Stevens – bas, Jody van Ooijen – drums