UITagenda

Natuurwandeling Louisa- en Cannemanspolder

Voeg toe aan favorieten
za 24 mei 2025
10:00 - 12:00

Als Dordtenaar ben je een bevoorrecht mens. Er zijn maar weinig steden waarvan de bewoners zo’n mooie diverse groene achtertuin hebben als in Dordrecht.

Natuur is hier dichtbij, soms hoef je alleen maar een dijkje over te steken, zoals in de Louisa- en Cannemanspolder. Deze voormalige landbouwpolder is nu een prachtig divers natuur- en recreatiegebied tegen de wijk Sterrenburg aan. Je kunt hier heerlijk recreëren. Kronkelende wandelpaadjes leiden je lang prachtige bloemrijke graslanden, poelen vol libellen en jong bos vol met zingende vogels. Het is hier heerlijk toeven voor mens en dier. Toch weten veel Dordtenaren deze groene achtertuin nog niet te vinden.

Ga mee met de boswachter van Staatsbosbeheer en ontdek de rijke diversiteit in dit gebied. Zie welke bijzondere soorten planten dieren de Louisa- en Cannemanspolder als hun thuis weten te vinden. Zo maak je grote kans op het zien van de putter en de roodborsttapuit, en hoor je misschien wel de nachtegaal en de spotvogel hun hoogste liet zingen. Ook voor de insecten en plantenliefhebbers is er genoeg te ontdekken. Zo leeft hier een groot scala aan bijzondere soorten libellen en vlinders. Zo maak je met geluk zomaar kans op het zien van de koninginnenpage!

Let op! Deze wandeling is niet geschikt voor kinderen onder de 10 jaar.

Vergelijkbare evenementen

Natuur
Rondvaarten

Biesbosch fluistervaartocht

vr 25 apr. 2025 13:00
Natuur
Voor kids
Wandelingen

Kinderexpeditie Beversporen (6+)

vr 25 apr. 2025 14:00
Natuur
Rondvaarten

Biesbosch fluistervaartocht

vr 25 apr. 2025 14:30
Natuur
Rondvaarten
Wandelingen

Fluisterend op zoek naar bevers

vr 25 apr. 2025 19:15
Natuur
Wandelingen

Vroege vogeltocht (9+)

za 26 apr. 2025 06:00
Natuur
Rondvaarten

Biesbosch fluistervaartocht

za 26 apr. 2025 13:00