UITagenda

Festival der Verwondering Crabbehof

za 4 jul. 2026

Kom je verwonderen op zaterdag 4 juli!

Van 13.00 uur tot 17.00 uur is iedereen van harte welkom op dit gratis familiefestival in Crabbehof aan de Savornin Lohmanweg!

Zomercarnaval

Iedereen, van jong tot oud, is van harte welkom op dit zomerse, swingende feestje! Kom ontmoeten, beleven, ontdekken, dansen, knutselen, spelen, proeven en nog veel meer! Het thema van het Festival der Verwondering is 'Zomercarnaval' dus trek vooral je meest zomerse, feestelijke en tropische outfit aan!

Wat is het Festival der Verwondering?

Ruiken doe je met je neus, kijken doe je met je ogen en horen doe je met je oren, maar verwonderen doe je met je hele lijf!

Op zaterdag 4 juli is het zover: het Festival der Verwondering komt weer naar Crabbehof! Overal waar je kijkt vind je bijzondere activiteiten, gezellige zitjes, een heuse mocktailbar en zelfs een strandje! Er wordt muziek gemaakt, gespeeld met allerlei spelletjes, gedanst, je kunt schelpen beschilderen, meedoen aan een workshop capoeira en je onderdompelen in de natuur in de wijk. Ook kun je je eigen tropische outfit maken en deze showen op de catwalk. Natuurlijk zorgen we ook voor muziek én allerlei gratis hapjes en drankjes.

Het complete programma vind je hier.

Wil je alvast een voorproefje? Vanaf 10 juni kun je meedoen aan allerlei workshops in Wielwijk, Crabbehof en Krispijn.

Het Festival der Verwondering in Crabbehof wordt georganiseerd door speelotheek Pip & Zo, SOC en Weizigt.

Vergelijkbare evenementen

vr 3 jul. 2026

Toppie Mini-Inloop

Overige activiteiten
vr 3 jul. 2026 17:00

JUGON Zomerfeest

Overige activiteiten
zo 5 jul. 2026 10:00

Kunstrondje Dordt

Overige activiteiten
Wandelingen
zo 5 jul. 2026 11:30

Historisch ijs

Overige activiteiten
zo 5 jul. 2026 13:30

Belevingslezing en proeverij met eet!verleden

Overige activiteiten
ma 6 jul. 2026

Toppie Mini's Groeien op: vlinders

Overige activiteiten