We zijn ongelofelijk blij en trots dat we dit seizoen niemand minder dan pianolegende Rob van Bavel hebben weten te strikken als ’artist in residence’ van Muziekpodium DJS.
Rob van Bavel is een van de meest veelzijdige jazzpianisten van Nederland en staat bekend om zijn lyrische spel en diepe verankering in de traditie. Hij ontving vele (internationale) prijzen voor zijn werk, is op meer dan 200 albums te horen en speelde (behalve met zijn eigen trio) onder andere met Woody Shaw, Wynton Marsalis en Chet Baker.
Iedere vierde zondag van de maand nodigt Rob een bijzondere muzikale gast uit voor een verrassende en intieme middag vol improvisatie en wederzijdse inspiratie. Elke editie krijgt daarmee een eigen karakter met unieke combinaties van stijlen; van swingende jazz tot verstilde momenten met avontuurlijke uitstapjes, spontane interactie en vooral heel veel speel- en luisterplezier.
Op zondagmiddag 27 september ontvangt Rob gitarist Martijn van Iterson. Van Iterson, naast gitarist ook componist en docent, ontving in 2004 op het North Sea Jazz Festival uit handen van Pat Metheny de prestigieuze Bird Award. Hij maakt eigentijdse jazz met hart voor de traditie en speelde onder meer met het Metropole Orkest, Randy Brecker, Rita Reys, en is vaste gitarist van het Jazz Orchestra of the Concertgebouw.
Er is een beperkt aantal zitplaatsen beschikbaar, de deur gaat om 14:30 open.