Tineke Adeney toont in juli en augustus haar werk in Galerie Nieuwstraat in Dordrecht. Een expositie met de titel: “Geraakt door Licht”.
Aan de basis van de tentoonstelling staan de rust en schoonheid, die Tineke Adeney vindt in de natuur. Daarvoor trekt ze door bossen en langs velden maar ook strand, zee en water zijn voor haar een bron van inspiratie. Haar foto’s zijn geen nauwkeurige afbeeldingen van landschap en natuur maar meer abstracte verbeeldingen. Sommige foto’s zullen je herinneren aan een mooie wandeling die je zelf gemaakt hebt. Andere foto’s kunnen je zomaar in een verstilde sfeer brengen.
De lichtomstandigheden en het kleurgebruik zijn doorslaggevend voor de sfeer in de foto’s. Vandaar de titel van de expositie, “Geraakt door Licht”.Wanneer Tineke op stap is met haar camera, ontstaat het verlangen anderen deelgenoot te maken van de schoonheid en rust die zij ervaart. Dit is dan ook zeker een reden om haar expositie te bezoeken.