UITagenda

Samen koken, samen eten

Voeg toe aan favorieten
zo 20 jul. 2025
17:00 - 19:30

Rouw en verlies kunnen leiden tot een gevoel van eenzaamheid. Samen koken en eten zorgt voor verbinding, het voedt mooie gesprekken en kan daardoor een helende werking hebben. De vrijwilligers die deze activiteit begeleiden bieden naast gezelschap, vooral een luisterend oor.

Koken
Er wordt om 17.00 uur gestart. In de keuken wordt een gezamenlijke maaltijd bereid. Daarna wordt er gegeten in de Theekamer, waar de tafel gezellig gedekt is. Ook de vrijwilligers schuiven hierbij aan. Er worden eerlijke en gezonde producten gebruikt. De maaltijden zijn vegetarisch. Na afloop wordt er met elkaar afgeruimd en de afwas gedaan. Rond 19.30 uur wordt er afgesloten.

Bijdrage
De eigen bijdrage voor deelname aan deze activiteit is € 7,50. Deze dient ter plaatse vóór aanvang per pin te worden voldaan. Tot vijf dagen van tevoren kan er gereserveerd worden, zodat er nog genoeg tijd is om de boodschappen te doen.
Voor vragen of overleg kun je mailen met: theekamer@villatrost.nl o.v.v. Kookactiviteit.
Voor meer informatie en reservering bezoek je de website: https://www.villatrost.nl/

 

Vergelijkbare evenementen

Expositie
Overige activiteiten

Oranjeroute

di 22 apr. 2025 - zo 4 mei 2025
Overige activiteiten

Koffie met...

ma 28 apr. 2025 11:00
Evenement
Overige activiteiten
Voor kids

Bevrijdingskermis Stadspolders

di 29 apr. 2025 - ma 5 mei 2025
Overige activiteiten
Voor kids

Kinderavond bij de sterrenwacht (6-12 jaar)

vr 2 mei 2025 18:00
Overige activiteiten
Sport

Open dag zeilen bij KDR&ZV

za 3 mei 2025 11:00
Overige activiteiten
Voor kids

Kinderavond bij de sterrenwacht (6-12 jaar)

za 3 mei 2025 18:00