Op zaterdag 13 september is een gloednieuwe expositie geopend bij Galerie Via Lumina aan de Voorstraat. De exposant is niemand minder dan Rob Bezemer, een bekende van de galerie. Het is de derde keer dat de werken van deze gedreven kunstenaar te bewonderen zijn bij Via Lumina.
Rob is een echte outsider kunstenaar. Hij heeft geen kunstopleiding, is autodidact en valt buiten elke kunststroming. Rob maakte vroeger vooral molens, geïnspireerd door zijn werk op de zorgboerderij in de Alblasserwaard. Tegenwoordig, inmiddels is hij gepensioneerd, maakt hij meer gevarieerder werk, met als thema landschappen, stillevens, de natuur, portretten etc. Hij gebruikt vooral acrylverf, potlood en gemengde technieken.
Via Lumina geeft kunstenaars, die buiten de reguliere kunstwereld staan, de mogelijkheid om hun werk te exposeren (Outsider Art). Kunst verbindt en brengt vriendschappen tot stand.
De kunstwerken zijn te koop in de galerie iedere zaterdag en iedere eerste zondag van de maand tussen 13.00 -17.00 uur en dagelijks in de webshop www.vialumina.nl
Poster: Via Lumina