Franse feel good komedie rondom een fanfarekorps en twee muzikale broers
Regie: Emanuelle Coucol – Acteurs: o.a Benjamin Lavernhe, Sarah Suco, Pierre Lottin
Lengte: 103 minuten – Taal: Frans
– Ondertiteling: Nederlands
FilmClub De Wit komt weer bij elkaar op maandagavond 10 maart om 19:30 uur. Een Franse komedie staat op het programma: En Fanfare
Een lekkere Franse feel good film. Het is zowel hartverwarmend als hartverscheurend. De film laat zien hoe muziek mensen verbindt, waarmee onwaarschijnlijke familiebanden uitgroeien tot oprechte vriendschappen.
Thibaut (Benjamin Lavernhe) is een succesvol dirigent, Jimmy (Pierre Lottin) speelt bij de plaatselijke fanfare. Ze zijn broers, maar weten niet van elkaars bestaan. Tot Thibaut een beenmergdonor zoekt. En vindt. Door adoptie zijn hun levens totaal verschillend verlopen. Hun liefde voor muziek brengt ze nader tot elkaar. Dankzij het muzikale talent van beiden blijken de broers meer met elkaar gemeen te hebben dan ze dachten.
En fanfare was een grote bioscoophit in Frankrijke en België. O.a. op het festival Film by the Sea in Vlissingen won de film de publieksprijs.
Kaarten kosten € 14,50 inclusief een drankje naar keuze of € 12,50 zonder. Cinevillepas of Filmcredit zijn geldig en met CJP en Dordtpas krijg je korting.