Omoda schoenen kinderen winkelen centrum Dordrecht (2)
Inspiratie & tips

Nieuws uit de stad

Wat veel Dordtenaren allang wisten, ontdekken ook steeds meer bezoekers van buiten de stad. Door haar historische havens, de nabijheid van Nationaal Park de Biesbosch, het gezellige centrum, de terrassen, cultuur en natuurlijk de verrassende winkels. Het is een plek waar steeds meer nieuwe trotse Dordtse ondernemingen hun deuren openen en bekende ketens hun winkels uitbreiden.

Steeds meer nieuwe initiatieven en uitbreidingen in de Dordtse binnenstad

Ontdek & (Er)vaar; passie voor Venetië van het noorden

Remy Balistreri (eigenaar van Ontdek Dordrecht) en Sirio Barone (eigenaar van Si Barone) hebben met Ontdek & (Er)vaar de handen ineengeslagen. Beide creatieve Dordtse ondernemers groeiden hard. Remy als aanbieder van stadswandelingen en uitjes en Sirio met zijn rondvaarten. Allebei hebben ze dezelfde ambitie: het moois van Dordrecht overbrengen met een kwalitatief hoogwaardig aanbod van arrangementen. En dat samen met andere lokale ondernemers. Op 7 juli openden ze hun gezamenlijke ticketshop en vertrekpunt aan de Voorstraat Noord. Een ideale centrale ligging met aan de achterkant de aanlegsteiger van Si Barone. “Een fijne zichtbare plek”, vertelt Remy. “Een prettige levendige uitvalsbasis voor onze arrangementen, maar ook voor deelname aan evenementen.” Ontdek & Er(vaar) is het hele jaar open van dinsdag t/m zondag.

Meer Ontdek & (Er)vaar
Ontdek en (er)vaar rondvaarten wandelen Dordrecht

Dordtse Omoda eerste met schoenen èn kleding

Filiaalmanager Kimmy Kompier is apetrots op de nieuwe compleet verbouwde Omoda aan het Bagijnhof. De verbouwing en uitbreiding heeft tien maanden geduurd, maar het resultaat mag er zijn. De ruimte is verdubbeld, maar de sfeer is intiem en ongedwongen. “Behalve de uitstraling van de winkel is dat ook de kracht van ons enthousiaste team”, vertelt Kimmy. “Niks is ons te gek. De koffie staat klaar, er zijn gezellige zithoekjes we hebben een speciaal scanapparaat waarmee we verschillende looks kunnen aanbieden en er is een paskamer. We zijn de eerste vestiging in Nederland die naast een brede collectie schoenen (voor dames, heren en kinderen) ook dameskleding verkoopt. We zijn weer helemaal terug van weg geweest.”

Meer Omoda
Omoda schoenen winkelen centrum Dordrecht

Meer nieuws uit de stad!

Bekijk alles
Kleine Schobbejak winkelen vintage kinderen centrum Dordrecht
Blogs
Eten & Drinken
Nieuws
Winkelen

Nieuws uit de stad #40

12 december 2025
Dwaalspoor Lange IJzeren Brug Dordtse Decemberdagen evenement Dordrecht WEB (1)
Blogs
Evenement & activiteiten
Kids

Dordtse Decemberdagen komen eraan!

09 december 2025
City Bakery Cafe 38 horeca eten drinken kaasfondue centrum Dordrecht winter (1)
Doe
Eten & Drinken
Evenement & activiteiten
Kids
Nieuws
Ontdek

Nieuwste editie Dordrecht Maggezien!

03 december 2025
Dordtse Decemberdagen Dwaalspoor evenement avond winter Dordrecht (5)
Blogs
Evenement & activiteiten
Kids

UITagenda vol winterse evenementen!

01 december 2025
Uitgelichte afbeelding reel lunch tips Hazel en Daily Meel
Eten & Drinken
Video's

Lunchspots in Dordrecht!

26 november 2025
Biesboschcentrum - Wintervogels in de Ruigten
Blogs
Doe
Kids
Ontdek

Gezelligste winteruitjes!

24 november 2025